Kılıç’ın keskin mi? görelim bakalım!
İsmet Yaraşır
17-04-2022 19:53

 

 

 

T24’e röportaj veren Kılıçdaroğlu: İsraf genelgesi çıkartacağız. Anlamı şu; çok büyük tasarruf sağlanacak anlamında söylemiyorum ama oy veren vatandaşla, yetkilendirdiği siyasetçi arasındaki güveni pekiştirecektir. Bunlar israf yapmıyor, yolsuzluk da yapmazlar inancını vermektir"

 

Eh be… Kılıçdaroğlu Uzunköprü Belediyesi 2021 yılı bütçesinde temsil, ağırlama, organizasyon ve fuar gideri olarak harcadığı şu 2 milyon 500 bin liranın hesabını veremedi. Biz şimdi senin “Bunlar israf yapmıyor, yolsuzluk da yapmazlar inancını vermektir" genelgene mi yoksa hala halkına hesap veremeyen Belediye başkanına mı? İnanalım.

Hadi sen söyle bakalım.

 

Bu arada unutmadan Hala haklarında rüşvet, rant ve görevi kötüye kullanma suçlarından dava açılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı, İzmir Kuşadası, Menemen, Urla ve Karaburun Belediye başkanlarını hangi kategoride değerlendiriyorsunuz açıklayın da halkın hakkını savunan Genel Başkan olarak sizi alkışlayalım!

 

Geçtiğimiz gün Trakya turuna çıkan Parti Meclis üyeniz Eren Erdem’i Uzunköprü’de parti binası önünde karşılayanlar Uzunköprü Belediyesinde çalışan işçiler, Parti ilçe başkanı, yöneticiler, birkaç tane Belediye Meclis üyesi ve bir iki tane partili vatandaş.

 

Bu şu demek: Parti Uzunköprü’de birilerinin egosunu tatmin ettiği kurum haline getirilmiş, ama oy veren vatandaşlar, yetkilendirdiği siyasetçinin arasında uçurumlar oluşmuş, partiye güveni ve seçtiği kişiye güveni kalmamış olduğu gibi sizin her zaman savunduğunuz “hak, hukuk, adalet”  hiç edilmiş liyakat ve temsil yetkisi rafa kaldırılmış demektir.

 

Şimdi 2023 seçimlerinde ön seçim isteyen partililerine karşı tavrın ne olacak? Çünkü Trakya sana her zaman her koşulda destek verdi. Evet şimdi!  Ankara’daki ağalar beyler mi önemli yoksa Trakya’daki partiyi ayakta tutan taban mı önemli bekliyoruz…

Kılıç’ın keskin mi? Görelim bakalım!

YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

YAZARIN DİĞER YAZILARI
>>> Yazarın Tüm Yazıları


ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi