Bağış mı?
İsmet Yaraşır
24-07-2020 09:47

 

 

Yahu millet can derdinde birileri inatlaşma derdinde. Yapacaksınız biliyoruz yapın ama her işin bir rajonu var. Böyle can derdinde olan millete iş yapıyoruz diyerek aptal yerine koymayın be kardeşim. Olmaz ki böyle de sessiz sedasız yapılmaz ki!!!

#özlemle beklediğimiz hizmetleri yapan, çok çalışkan, başarılı (!), 1. yılını iti kaka götüren ilçenin şehremini son olarak ayağını yerden kesmesi için bağış mı, peşin parayla mı aldığı belli olmayan 150-200 bin lira değerindeki makam aracı ile keyif çatıyor.

Sen devletin başında olanlar istediğin kadar genelge yayınla yerel yönetim ilçede eldivensiz ve maskesiz dezenfekte pozları verip sosyal medya da paylaşmakla görevini yaptığını düşünüyorsa Ki…

Kılıçdaroğlu boşu boşuna ekranlara çıkıp HAK HUKUK ADALET ve LİYAKAT diye milleti kandırmasın önce kendi yerel yönetimlerde hak hukuk adalet ve LİYAKATI sağlayacaksın ki konuşma hakkın olsun.

Senin belediye başkanın il ve ilçede yönetim kadrolarında bulunanların akrabalarını kapının önüne değil ama işe alarak belediyenin kapılarını sonuna kadar açtı.

Ben, o bunu demiş. Bu falan koltuğa oturmuş derdinde değilim. Halkın belediyesi spotu ile göreve gelen bir yönetim halk için o masada oturuyorsan başımızın üstünde yerin var.

Yok.…için varsa o masa senin tapulu malın değil bilmiş ol…

CHP il ve ilçe yönetiminde görev alanların bizzat kendisi, akrabaları ve çok yakınları belediyede işe alınırken acaba hangi kural gözetilerek işe alındılar.

Millet can derdinden evlerinden çıkamazken ilçenin şehremini 1. yılını doldurmanın şerefine il ve ilçe yönetiminde bulunanların kendilerini, eşlerini ve akrabalarını işe alarak kutladı (!) helal olsun…

YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

YAZARIN DİĞER YAZILARI
>>> Yazarın Tüm Yazıları


ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi