Yeter artık!
İsmet Yaraşır
20-12-2018 09:24

 

Uzunköprü Allah’ın verdiği tüm nimetlere sahiptir, ama insanoğlu nedense nankörlüğü seçmiş, bu nimetleri görmemezlikten gelerek siyasetin nankörlüğü nedeniyle Uzunköprü geri kalmışlığa mahkum edilmektedir.

 

Unutmayın ki… Hepimizin cebinde taşıdığı  kimlik belgesinde T.C  yazmakta…

 

CHP’liler yahu huuu siz neredesiniz be kardeşim. Yemiyor değil mi genel merkeze karşı başkaldırmak. Aynı rozeti kullananlar siz neredesiniz?  Sadece kendinizi düşünen, aman bana dokunmayan bin yaşasın hesabı, kenara çekildiniz.  İl ve İlçe başkanı siz ne iş yaparsınız? Uzunköprü’de Enis’i yıkmak için sarf ettiğiniz gücün onda birini  genel seçimlerde gösterseydiniz üç milletvekilli kapardınız. Şimdi Ankara’da bile tek başına kaldınız. Sizden ne köy olur ne kasaba. Tabanın birbirine düşmüş bir siyasi oluşumdan hayır gelmez. Bırakın bu partinin yakasını. Partisini gerçekten seven, dimdik ayakta tutacak, yürekli tam tarafsız bir İl ve İlçe başkanları gelsin artık.

 

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde olası bir mağlubiyette seçmeninize ne masallar anlatacaksınız. Çantada keklik görülen yerlerde sıkıntılar daha seçim başlamadan kendini göstermeye başladı bile.  Yok efendim a partisi yok b partisi ile seçime girecekmiş sane ne be kardeşim göbeğini sen mi kestin ki ahkam kesiyorsun. Sen seçimlerde kazanmak bir yana meclis tablosunu hiç düşündün mü acaba? Sadece başkan olarak yetmeyecek gibi bir tablo ile karşılaşırsan ne yapacaksınız. Herkese koltuk, mavi boncuk mu dağıtacaksınız. Daha şimdiden birleştirici güç diye ortaya çıktınız. Maşallah ayrıştırıcı güç olarak en önde gidiyorsunuz?

 

Yönetim de bile şimdiden birbirinizle kavga edip başkan yardımcılığı koltuğunu paylaşamıyorsunuz? Koltukların gelip geçici olduğunu bir türlü anlamıyor hala çevrenizdeki insanları kırıp döküyor ve söylemlerinizle ortamı gerip savaş çığırtkanlığı yapıyorsunuz.

YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

YAZARIN DİĞER YAZILARI
>>> Yazarın Tüm Yazıları


ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi