2022 Yılı Değişim Yılı Olsun
Çok zorlu, her anlamda sıkıntılı ve geleceğe yönelik umutsuzlukların derinleştiği bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden
11 Ocak 2022 Salı 16:09

 

 

Çok zorlu, her anlamda sıkıntılı ve geleceğe yönelik umutsuzlukların derinleştiği bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden Saadet Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Recai Taşkın, “İnşallah 2022 yılı, 2021'in açtığı ekonomik, psikolojik sıkıntı ve yaraların tedavi edilebileceği bir yıl olur. Vatandaşlara sürekli geçmiş krizleri hatırlatmak suretiyle, gelecek hayallerinin ve umutlarının önüne perde çekmeye çalışan iktidar her anlamda bizleri geçmişe götürmeyi başarıyor. TÜİK’in rakamlarına göre; Venezuala, Sudan, Lübnan, Suriye, Surinam, Zimbabve, Etiyopya gibi ülkeler arasında en yüksek enflasyon oranına sahip 8. ülkeyiz. G-20 grubu ülkelerine dahil olmakla övünürken, Surinam, Zimbabve ve Etiyopya gibi ülkelerle bir arada zikredilmenin övünülecek tarafının olmadığını iktidar da elbette bilmektedir.” şeklinde konuştu.

 

Saadet Partisi olarak, bu zorlukların, zorunlulukların ve problemlerimizin çözümünde aktif rol almaya talip ve hazır olduklarına vurgu yapan Taşkın, “İnanıyoruz ve kararlıyız. 2022 yılının, Türkiye'nin değişim yılı olmasını ve bu değişime de Cenâb-ı Hâkk'ın izni ve milletimizin teveccühüyle Saadet Partisi olarak bizim öncülük görevini üstleneceğimize yürekten inanıyoruz. Ak Parti iktidarına da şu çağrıda bulunmak istiyoruz. Bu geçiş döneminde iktidar olarak yapabileceğiniz en uygun, en milli ve en akıllıca politika iktidarı ve muhalefeti, iş ve işçi dünyası ve üniversiteler ile diğer meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarını kucaklayıcı bir politika izlemeye gitmenizdir. Bu aziz milletin birlik ve beraberlik halinde aşamayacağı engeller, başarı ile sonuçlandıramayacağı projeler yoktur. Yeter ki kucak ve gönül açmasını bilen yöneticiler olsun.” dedi.

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Demokrasi'nin kermesine yoğun ilgi
Tarımda görünmeyen Masraf!
Çay şekeri gibi eridik!
Sağlıkçı Aileden Kan Bağışına destek
Buğday taban fiyatı 8,5 TL. Olmalı
Emniyet: Kuralsızlığa af yok!
Bulgar Sporcular madalyaları topladı
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi