LEVENTER: “ Kredi talebi için randevu alınız”
Corona virüs salgını nedeniyle mağduriyet yaşayan esnafa, müjdeler gelmeye devam ediyor. Uzunköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi
01 Nisan 2020 Çarşamba 14:12

 

 

Corona virüs salgını nedeniyle mağduriyet yaşayan esnafa, müjdeler gelmeye devam ediyor. Uzunköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Leventer, kooperatif aracılığıyla kredi kullanan esnaf ve sanatkarların kredilerinin, faizsiz olarak 3 ay süreyle ertelendiğini ve esnaf destek paketinde açıklanan 25 bine kadar olan destek kredisinin, daha önce kooperatif aracılığıyla kredi kullanan esnaf ve sanatkarlara da verilmesinin kararlaştırıldığını söyledi.

 

“RANDEVU ALINIZ”

Kredi için müracaat edecek ortaklarına uyarıda bulunan Leventer, 2020/9 Sayılı genelgeye istinaden virüs salgını nedeniyle kooperatifimizde işlemlerinizin yapılabilmesi için RANDEVU almanız gerekmektedir dedi. Leventer,  hem sizin hemde kooperatif çalışanlarımızın sağlığı açısından büyük önem arz eden bu uygulama ayni zamanda Kooperatifimizde esnek çalışma saatleri olmasından ve kooperatifte yoğunluk yaşanmaması açısından ve müracaatlara zamanında cevap verilebilmesi için çok önemli olup ortaklarımızın 0284 513 11 60 - 0284 513 32 63 nolu telefonlardan veya (uzunkopru_ekk.hotmail) adresimizden RANDEVU alabilirler dedi.

 

“ESNAFA DESTEK KREDİSİ”

Leventer, ikinci olarak da esnaf ve sanatkarlara yönelik destek kredisi verileceğini söyleyerek, “İkinci husus ise, destek kredisi. Esnaf destek paketinde açıklanan ve Türkiye Halk Bankası’nın esnaf ve sanatkarlarımıza vermeyi planladığı 25 bine kadar olan destek kredisi, bundan böyle Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizden daha önce kredi kullanmış olan ortaklarımıza da verilmesi kararlaştırılmıştır. Verilmesi planlanan bu destek kredisi, Türkiye Halk Bankası kaynaklarından olup hem Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaletiyle hem de doğrudan Türkiye Halk Bankası tarafından ortaklarımıza verilmesi kararlaştırılmıştır. Destek kredisinin kullanımı aşağıdaki gibi olup, istifade etmek isteyen ortaklarımızın bankamıza veya kooperatifimize bizzat müracaat etmeleri ve gereken sağlıklı bilgiyi yetkililerden almaları gerekmektedir. Kooperatifimize ulaşmak isteyen esnaf ve sanatkarlarımız 0 284 513 11 60 – 0 284 513 3263 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

 

25 bine kadar, 1-3-6 aylık dönemlerde, 36 ay taksitle ve yüzde 4,5 faiz oranıyla. Corona salgını sebebiyle herhangi bir sağlık sorununa ve yığılmaya sebep vermemek için esnaf ve sanatkarlarımızın yapacak oldukları talepleri müracaat sırasına göre ve kendilerine verilen randevu sistemine göre Türkiye Halk Bankamızla beraber gece-gündüz demeden çalışarak en kısa zamanda sonuçlandırıp, esnafımızın mağduriyet yaşamaması amaçlanmaktadır ifadelerini kullandı.

 

 

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi