Taşeron firmalara dikkat!
Kışla birlikte Türkiye genelinde tüketimi fazlalaşan doğal gaz satışları Uzunköprü’de arttı. İlçede hizmet veren doğal gaz firmalarının yetkilileri,
14 Şubat 2020 Cuma 13:56

 

Kışla birlikte Türkiye genelinde tüketimi fazlalaşan doğal gaz satışları Uzunköprü’de arttı. İlçede hizmet veren doğal gaz firmalarının yetkilileri, doğal gaz kullanımının ekonomik olduğunu, ilçede bu enerjiye olan talebin her geçen gün arttığını söyledi.

 

Kışla birlikte Türkiye genelinde tüketimi fazlalaşan doğal gaz satışları Uzunköprü’de arttı. İlçede hizmet veren doğal gaz firmalarının yetkilileri, doğal gaz kullanımının ekonomik olduğunu, ilçede bu enerjiye olan talebin her geçen gün arttığını söyledi.

 

Son yıllarda tüketimi hızla artan ve ülkenin pek çok kentinde enerjisinden yararlanılan doğal gaz kullanımı Uzunköprü de’de arttı. Satışların yeni olmasına rağmen iyi olduğunu ve bu rakamların önümüzdeki yıllarda daha da artacağını belirten firma yetkilileri, daha ekonomik ve daha verimli tüketim için tüketicilere birtakım önerilerde bulundu. Firma yetkilileri doğal gaza talebin arttığını belirterek müşterilerinden en sık duydukları şikâyetleri, sebepleri ile birlikte açıkladı. Taşeron olarak hizmet veren ve kayıtları bulunmayan tesisatçılar nedeniyle müşterilerin problem yaşadıklarını aktarırken bunun önüne geçebilmek için iyi araştırma yapılması gerektiğini vurguladılar.
 

Tüketicilere doğal gazı her zaman öneriyoruz diyerek sözlerini sürdüren yetkililer, ”Bunun sebebi doğal gaz kullanımının ekonomik ve temiz enerji olması. Kullanımı daha kolay ve daha güvenli olduğu için tüketicilere her zaman öneriyoruz. Her ne kadar vatandaş, ekonomik olarak pahalı bulsa da doğal gaz satışı yapan firmaların maliyetlerine bakıldığı zaman fiyatların çok da yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Öte taraftan sektörde sırf maddi gelirinin fazla olduğunu düşündüğü için yanlış ve eksik hizmet veren, kamu kurumları ve odalarda herhangi bir kaydı bulunmayan taşeron firmalar da arttı. Daha çok para kazanmak için daha sağlıksız tesisatlar ile doğal gazın olması gerektiğinin üzerinde tüketilmesine sebep olacak şekilde verilen hizmet, müşterileri rahatsız ediyor. Bunun için müşterilerin, daha iyi araştırma yaparak ve güvenilir firmalarla çalışmalarını öneriyoruz. Dediler.

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Sağlık çalışanlarına duyuru!
Kayıp sayısı artıyor
Meriç’te giren-çıkan kontrol ediliyor
Bayram ikramiyeleri 7-11 Nisan’da ödenecek
Özel araçla seyahat edenler kontrolden geçecek
Fırınlara koronavirüs denetimi
Belediye dezenfektan otomatı yerleştirdi
Keşan Maltepe Köyü karantinaya alındı
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi