“Artık bir avuç yandaşın yüzü gülüyor”
Türkiye’de artık bir avuç yandaşın dışında yüzü gülen insan kalmadığını dile getiren Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu: “Gittiğimiz her mahallede,
05 Ağustos 2019 Pazartesi 09:55

 

Türkiye’de artık bir avuç yandaşın dışında yüzü gülen insan kalmadığını dile getiren Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu: “Gittiğimiz her mahallede, her köyde sıkıntıların altında ezilen, artık yüzü gülmeyen insanlarımızla karşılaşıyoruz.

 

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu her yıl olduğu gibi bu yılda TBMM’nin yaz tatiline girmesini fırsat bilerek Edirne’yi ilçe ilçe, köy köy baştan başa dolaşarak vatandaşları ziyaret ediyor.  Gaytancıoğlu, Bu ziyaretleri sırasında vatandaşların dile getirdiği sorunları yeni yasama yılında TBMM dile getirmek üzere rapor hazırlayacak.

 

Türkiye’de artık bir avuç yandaşın dışında yüzü gülen insan kalmadığını dile getiren Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu: “Gittiğimiz her mahallede, her köyde sıkıntıların altında ezilen, artık yüzü gülmeyen insanlarımızla karşılaşıyoruz. Çiftçi ektiğinin karşılığını almak bir yana önümüzdeki yıl yeniden ekim yapıp yapamayacağını bilmiyor. Emekli perişan edilmiş; işçi, memur açlık sınırının altında yaşamaya çalışıyor. Daha geçen yılın desteklemelerini ödemeyen hükümet bunu bir müjde olarak duyuruyor. Zaten çiftçinin hak ettiğinin çok altında destek veriyorsunuz onu da zamanında ödemiyorsunuz. Siz o desteklemeleri geçen yıl ödeyecektiniz. Çiftçiyle dalga geçen bir AKP var” dedi.

 

Üretmeyen, üreticisine destek olmayan ülkelerin dünyada söz sahibi olmasının mümkün olmadığına dikkat çeken Gaytancıoğlu, AKP iktidarında Türkiye’nin üreten kolları kesen, elde avuçta ne varsa satıp savuran bir zihniyetin yönetime geçtiğini ve yavaş yavaş ülkemizi ekonomik çöküntünün içine attıldığını ifade etti.

 

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu  geleneksel hale getirdiği yaz dönemi ziyaretlerinde Edirnenin bütün ilçeleri, belde, 95 mahalle ve 253 köyünün tamamında vatandaşlarımızı ziyaret etmeyi planlıyor. Bu çerçevede ziyaretlerine Merkez Üyüklütatar, Uzunköprü Çöpköy Mahallesi, Sipahi, Ömerbey, Başağıl, Bayramlı ve Malkoç köyleri ve İpsala Hacıköy ile başladı. Gaytancıoğlu TBMM’nin açılışına kadar bütün köy, belde ve ilçelerin tamamında vatandaşları ziyaret edecek. 

 

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Yarın Maskesiz çıkma!
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi