Başhekim Kavak veda etti
Çok sevdiğim Uzunköprü Devlet Hastanesi Başhekimlik görevimden kendi isteğim ile 05 Temmuz 2019 tarihi ile ayrılıyorum.
05 Temmuz 2019 Cuma 12:45

 

 

Çok sevdiğim Uzunköprü Devlet Hastanesi Başhekimlik görevimden kendi isteğim ile 05 Temmuz 2019 tarihi ile ayrılıyorum.  Sevgi, saygı, emek ve yoğun çalışma ile 4.5 yıl çalışma fırsatı buldum. Bilgi ve tecrübelerinden çok şey öğrendiğim Hocalarıma, Ağabeylerime, Muhterem büyüğüm İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ali Cengiz KALKAN’a, Sayın Kaymakamımız Muhittin GÜREL'e, Kurum Başkanımız Dr. Mustafa İshak YILDIRIM’a, Dr. Selma HEVES’e, Dr.Kamil Sani ÖNGÖREN’e, Sayın Yunus YİĞİT’e, Hüseyin Muhsin KAYNAR’a, Dr.Hüseyin GÜREL’e ve Edirne’deki beraber çalışma şerefine nail olduğum Tüm Sağlık Camiasına geçirdiğimiz güzel zamanlar anısına çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum.

 

Yaklaşık 4.5 yıl kadar tüm çalışma ekibim ile birlikte çalıştık. Köylerimize evde bakım ekibi ile birlikte hizmet götürdük. Sevgi ile dostlukları tazelediğimiz Karapınar Köyü, Kırkavak Köyü, Sığırcılı Köyü, Hasanpınar Köyü, Salarlı Köyü ve daha nice köylerimize, mahallelerimize hizmet götürdük. Çok dua aldık. Her türlü hastanın sorununu 24 saat Acil Serviste ekibim ile birlikte çözdük. Kadim Uzunköprü İlçemiz Halkıyla 24 saat açık olan telefonum ile onlarla en iyi iletişimi kurduk. Uzunköprü Halkı en kolay bir şekilde şahsi cep telefonumdan bana 24 saat ulaşabilmekteydiler. Her türlü sorunu Uzunköprü Halkı ile birlikte çözdük. Engelli, gazi, şehit ve yakınlarına özel olarak ilgi gösterdik. Plaketler ile onurlandırıldık. Karapınar Köyü ile aile gibi olduk. Uzunköprü'nün büyükleri bizleri evlatları yerine koydular. Atandığım ilk günden beri beni hiç yalnız bırakmayan canım eşimin desteğini hep hissettim. Allah razı olsun. Köy ve Mahalle Muhtarlarımız, İmam Hatip Derneği moral ve motivasyonumuzu arttırarak destek verdiler. Hastalar için elimden gelen herşeyi yaptım.

 

Beni buralara kadar taşıyan sevgi, saygı ve güvenleriyle her zaman yanımda olan canım hastalarıma hizmet verdim ve vermeye devam edeceğim. Ülkenim her köşesinden ve dünyadan bize güvenen insanlar için hiç ara vermeden ekibimle birlikte çalışırız. Uzunköprü Devlet Hastanesi personelleri ile birlikte sabah uyandığım andan gece geç saatlere kadar Toplumuma, Vatanıma, Devletime, İnsanlığa faydalı olmak için hassasiyet ve adalet ile var gücümüz ile çalıştık. Uzunköprü Devlet Hastanesinde çalıştığım süre boyunca bana destek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız… 

 

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile Devletimizin ve Milletimizin değerlerine bağlı çalıştım. Biz bize güvenenler için ara vermeden var gücümüz ile çalışırız.

 

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ali Cengiz KALKAN’ın önderliğiyle Edirne’de Sağlık misyonunu ve vizyonunu ortaya kararlı bir şekilde koymuş, strateji belirleyip geliştirmiş ve sağlık yapılanması oluşturarak bana da bu ekipte yer vermesinin gururu ve mutluluğunu Başhekimlik süreci boyunca yaşadım, çok şey öğrendim. Kendisine sevgi ve saygılarımı sunarım. Biz; bize güvenen samimi kişiler ve aziz milletimiz için durmadan çalışırız. Uzunköprü’nün güzel bakışlı aydınlık gelecekli çocuklarının gözlerinden öpüyorum. Devlette devamlılık esastır. Daha farklı misyon ve vizyonu olan Başhekim dinamizm getirecektir. Çok sevdiğim çocuklar ile ve onların sağlığı ve hastalıkları ile bundan sonra da var gücümle hizmet vereceğim.

 

Uzunköprü halkına en derin saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Herkes hep böyle mutlu olsun. Sağlık camiası olarak bizler sağlıklı ve mutlu insanların yaşadığı daha güzel bir TÜRKİYE için çalışıyoruz. Hepinizi çok seviyorum. Allah’a ısmarladık. Hoşçakalın.

                                                                                 

Uzm. Dr. Özgür KAVAK              

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Yarın Maskesiz çıkma!
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi