Başkanlardan birlik mesajı
17 Nisan 2019 Çarşamba günü UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerafettin Çakır,
19 Nisan 2019 Cuma 10:36

 

 

17 Nisan 2019 Çarşamba günü UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerafettin Çakır, Meclis Başkan Yardımcısı Güray Öztürk, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, UTSO Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ile Kadın ve Genç Girişimciler, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve Belediye Başkan Yardımcısı Edip Can Yayalar ile Cazgır Kafe’ de bir araya gelerek, Uzunköprü için ortak akıl ile hayata geçirilebilecek çalışmalar üzerine bir buluşma sağlandı. 
 

UTSO Başkanı İhtiyar, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak Meclisimiz, Kadın ve Genç Girişimcilerimiz ile bir aradayız aile meclisimizdeyiz. Seçim bitti. Artık derdimiz geçim önceliğimiz bu olmalı. Seçimde görevi alan Özlem başkanımız ve meclis üyelerini tebrik ediyor, hayırlı görevler diliyoruz. Bir taraftan tebrikler devam ederken bir taraftan da çalışmaları hızlandıralım. Ticaret Odamız, Borsamız ve Belediyemizin meclisleri ile ortak aklı ve Yönetimi ilçemizde hayata geçirelim. Avrupa Birliği Trakya Kalkınma Ajansı ve diğer destek projelerinde de ortak projeler düzenleyelim. Projelerin tek tek açıklamanın bir anlamı yok ama ben yine de genel kriterler hakkında biraz bilgiler vereyim diyen İhtiyar UTSO Kadın ve Genç girişimciler le ilgili projeleri aktardı. Bir sonraki toplantıyı da Vali bey önderliğinde Sayın Kaymakamız, Basın Mensupları ve tüm STK temsilcilerini bir araya getirerek aynı zamanda yapmış olduğumuz anket sonuçlarını paylaşıp herkesin üzerine düşen sorumluluğu bu nokta da Uzunköprü için almalı diyorum ve teşekkür ediyorum hayırlı bir dönem olmasını dilerim’ dedi.

 

Borsa Başkanı Egemen Aslan; 31 Mart artık geride kaldı ortak projelerde birimize olacağımız destekler ile bir araya gelip Uzunköprü nün kalkınması için elimizden geleni yapmalıyız kaybedecek 1 dakikamız dahi yoktur ufalıyoruz ve küçülüyoruz ‘ dedi.
 

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan  ‘Belediye Meclisindeki ilk toplantım da söylediğim gibi siyaset 31 Mart akşamı sandıklar açıldı ve o tarihte kaldı. Bundan sonraki Uzunköprü de siyaset elbette ki var her alanda olduğu gibi amma velakin Uzunköprü’nün siyasetten önce artık hizmete ihtiyacı var bu bağlamda hem Ercan Başkanım ve Egemen Başkanım ile ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğine açık olduğumuzu önceki dönemde eksikliği hissedilen bu hususun bizim dönemimizde şöyle tabir ediyorum ben onu bir kadın bir anne nasıl aileyi bir arada tutuyorsa umarım aynı şekilde Uzunköprü’de biz bu birlikteliği sağlayabiliriz diye düşünüyorum diyen Özlem Becan Uzunköprü’müzün derman olacağımız çok derdi var öncelikle işsizlik bu anlamda Genç Girişimci arkadaşlarımın faaliyetlerini önemsiyorum ve yakından takip ediyorum keza Kadın Girişimciler hem kadın dayanışması anlamında hem sosyal hem siyasal arena da yer almasını düşünüyorum ve destekliyorum son olarakta biz belediye olarak bizim üzerimize düşen görev ne ise yapmaya hazırız her şey Uzunköprü için‘dedi. 

 

 

 

 

 

Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
YORUMLAR
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
YENİ YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi